artbem_gora
 
 
ART.BEM Bemowskie Centrum Kultury
artbem_bok

   

   
Bemowo Wspiera Talenty
Grupa Zgoda na festiwvalu Malta Festival
 






29 stycznia, piątek,
godz. 19:00

PRACOWNIA PODRÓŻY: WYPRAWA ROWEROWA KAUKAZ 2015
28 stycznia, czwartek, godz. 19:00
SPOTKANIE BEMOWSKIEGO KLUBU KSIĄŻKI
27 stycznia, środa,
godz. 19:00

SPOTKANIE AUTORSKIE
Z MAGDALENĄ GRZEBAŁKOWSKĄ
24 stycznia, niedziela, godz. 11:00 i 13:00
TEATRALNY PORANEK BAJKOWY: PAN KALAFIOR NA BIEGUNIE
23 stycznia, sobota,
godz. 12:00-14:00

MIĘDZYPOKOLENIOWE WARSZTATY WOKALNE Z ZESPOŁEM HAPPY PLAY DIXIELAND JAZZ

23 stycznia, sobota,
godz. 19:00

FOLKOWO BEMOWO: HAPPY PLAY DIXIELAND BAND

23 stycznia, sobota,
godz. 11:00 i 14:30

Balet "Dziadek do orzechów" dla dzieci od lat 3
21 stycznia, czwartek, godz. 19:00
DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY: POWIĘKSZENIE
20 stycznia, środa,
godz. 19:00

WYKŁADY HISTORYCZNE: BEMOWO NIEODKRYTE WYKŁAD PIERWSZY: ŻYCIE W PŁYCIE. BEMOWO LAT 70./80.
14 stycznia, czwartek, godz. 11:00
FILMOWY PORANEK DLA SENIORÓW: DISCO POLO

14 stycznia, czwartek, godz. 18:30
90. urodziny Janusza Praszczura Orlowskiego
10 stycznia, niedziela, godz. 11:00 i 13:00
TEATRALNY PORANEK BAJKOWY: POLARNA PRZYGODA
ART.BEM Bemowskie Centrum Kultury
oferta zajec tytul

Oferta zajęć, na które są jeszcze wolne miejsca
(sezon 2015/2016)


 MUZYKA  
 Gimnazjum nr 82 ul. Czumy 8  
Dziecięcy zespół wokalny Bemciaki
Gr. I 6-7 lat (wtorki, 16:30 – 17:30)
Gr. II 8-9 lat (wtorki 17:30 – 18:30)
Gr. III 10-12 lat (wtorki 18:30 – 19:30)
Gr. IV 6-7 lat (czwartki, 17:00 – 18:00)


Gitara akustyczna i elektryczna
Wtorki 18:00 – 20:00, środy 18:00 – 22:00

Akademia Dźwięku*
 
 TANIEC  
 SP nr 82 ul. Górczewska 201 SP nr 357 ul. Zachodzącego Słońca 25
Studio tańca Spin Freekies
Spin 8-11 lat (wtorki i czwartki, 19.15-20.30)

Taniec irlandzki
Gimnazjaliści, licealiści i studenci, dorośli
(soboty, 15:30 – 16:30)


Dancehall
Gimnazjaliści, licealiści, studenci
(poniedziałki, 18:00-19:30)


 
Balet
Gr. I 4-5 lat (poniedziałki, 13:15-14:00)
Gr. II 4-5 lat (poniedziałki, 14:15-15:00)
Gr. III 6-7 lat (poniedziałki, 15:15-16:00)
Gr. IV 8-10 lat (poniedziałki, 16:15-17:00)

Gr. V 6 lat (środy 14:55-15:40)
Gr. VI 4-5 lat (środy 13:50-14:35)


Taniec nowoczesny dla dorosłych
Gr. V dorośli (wtorki 19:00)

Taniec brzucha
Grupa początkująca – od podstaw
Wtorki 18:30 - 20:00

Grupa początkująca PLUS – Shimmy
i izolacje technika (od roku nauki)

Środy 20:00 - 21:30

Grupa średniozaawansowana
– technika klasycznego tańca orientalnego
(od 1,5 roku nauki) 
Wtorki 20:00-21:30
 
 LXXVIII LO ul. Anieli Krzywoń 3  
Taniec towarzyski dla dzieci
Gr. I 4-5 lat (środy i piątki, 16:00-17:00)
Gr. II 6-10 lat (środy i piątki, 17:00-18:00)


Breakdance
Gr. I 7 – 12 lat (wtorki, 17:00-18:30)
Gr. II Gimnazjaliści, licealiści i studenci
(wtorki, 18:30-20:00)


Modern jazz
Gimnazjaliści i licealiści
(wtorki i czwartki, 20:00-21:00)


Hip hop
Gr. II 10-13 lat (piątki, 19:45-21:00)
 
 
 SZTUKI WIZUALNE  
 SP nr 82 ul. Górczewska 201 SP nr 357 ul. Zachodzącego Słońca 25
Plastyka dla dzieci
Gr. II środa 8:30-10:00
Gr. V czwartek 8:30-10:00 
Gr. VI piątek 16:30-18:00

Rysunek i malarstwo
Gr. I Gimnazjaliści, licealiści i studenci, dorośli (środy, 10:00-13:00)

Ceramika dla dzieci
Gr. IV 6-12 lat (czwartki, 9:30-11:00)
Gr. V piątki 9:30–11:00 

Ceramika dla dorosłych
poniedziałki 18.00 – 21.00

Ceramika dla rodzin
Gr. I soboty 10:00 – 12:00
Gr. II soboty 12:15 – 14:15

Witraż
7-14 lat (poniedziałki, 8:00-9:30)

Projektowanie biżuterii
Licealiści i studenci, dorośli (soboty, 13:30-15:30)

Decoupage
Licealiści i studenci, dorośli (soboty, 16:00-18:00)

Dekorowanie wnętrz & design
Gimnazjaliści, licealiści i studenci, dorośli (czwartki, 18:00-20:00)
 
Plastyka dla dzieci
Gr. II 4-6 lat (wtorki, 15:00-16:30)

 
 Gimnazjum nr 83 ul. Andriollego 1 LXXVIII LO ul. Anieli Krzywoń 3
Sitodruk
Gr. I wtorek 18:00 – 21:00
Gr. II środa 18:00 – 21:00
 
Rysunek i malarstwo
Gr. VI piątki 17:00-20:00
 
 TEATR  
 SP nr 82 ul. Górczewska 201  
Teatr Małych Mistrzów dla dzieci 9-14 lat
Gr. I 9-14 lat (poniedziałki, 16:00-18:00)

Teatr Dziecięcych Przygód dla dzieci 6-8 lat
Gr. II 6-8 lat (środy, 16:00-18:00)

KOBIECA SIŁA TEATRALNA "ZGARMANIPA" zajęcia teatralne dla dziewcząt 14-18 lat
14-18 lat (wtorki, 18:30-20:30)

Bemowska Scena Komediowa
Studenci, dorośli (środy, 18:30-20:30)

Indywidualne warsztaty aktorskie
Studenci, dorośli (soboty, 15:00-17:00)

   
 ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE  
 Studio Tańca Duet
 ul. Powstańców Śląskich 108A
 
Grupy dla 2-3,5-latków
Gr. Ia (poniedziałki i środy, 9:30-12:30)
Gr. IIa
(poniedziałki i czwartki, 9:30-12:30)
Gr. IVa (wtorki i piątki, 9:30-12:30)
   
 ZAJĘCIA PROZDROWOTNE I SPORTOWE
 SP nr 82 ul. Górczewska 201 SP nr 357 ul. Zachodzącego Słońca 25
Zumba
Dorośli (wtorki i czwartki 21:30-22:30)

Zumba Gold
Dorośli (piątki, 20:00-20:50)

Salsation
Gimnazjaliści, licealiści, dorośli
(piątki, 20:00-21:00)


Step Aerobic
Gimnazjaliści, licealiści i studenci, dorośli
(środy, 19:00-20:00)


 
 
Zdrowy kręgosłup
Gr. V piątki 17:00-18:00
Gr. VI piątki 18:00-19:00

Zumba Kids
Gr. II 7-9 lat (czwartki, 14:30-15:20)
Gr. III 4-8 lat (soboty, 11:00-11:50)
Gr. IV 4-8 lat (niedziele, 11:00-11:50)


 
 OFERTA UZUPEŁNIAJĄCA  
 SP nr 82 ul. Górczewska 201 Gimnazjum nr 82 ul. Czumy 8
LEGO Klocki. Twórcze budowanie
Gr. III 4-5,5 roku (poniedziałki, 18:00-19:30)

LEGO. Simple machines
9+ lat (wtorki, 16:30-17:30)

Matematyka z klockami LEGO NOWOŚĆ!
6-9 lat (piątki, 16:00-17:00)

 
LEGO Klocki. Twórcze budowanie
Gr. I 4-5,5 roku (wtorki, 18:00-19:30)
Gr. II 6-8 lat (wtorki, 16:30-18:00)


 SP nr 357 ul. Zachodzącego Słońca 25  
Kobieta ma wiele twarzy
- Grupa rozwojowa dla kobiet VI edycja.

Dorośli, (wtorki, 18:00-20:00)

Szczęśliwa ja - warsztaty
dla kobiet
NOWOŚĆ!
Studenci, dorośli (warsztaty raz w miesiącu: 18.10.2015, 15.11.2015, 13.12.2015,
17.01.2016, 21.02.2016)



 

Regulamin zajęć i warsztatów
Karta zgłoszeniowa
 


 
brak zniżki z Bemowską Kartą Mieszkańca

 
 

Powrót
 
ART.BEM Bemowskie Centrum Kultury